KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13669128
nr 1366 9128
Lars Melander
(f. 1939), Sverige
Etsningar, 5 st, Oramat löst blad. Signerade, bladets mått: 60x42 - 69x50 cm
Lars Melander, född 1939 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
600 kr
måndag 14 december 2020
kl 18:22:41
Lars Melander
Läs mer om Lars Melander